Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Діагностика та ремонт

Компьютерная диагностика

Компанія «Профтурбо» спеціалізується не лише на ремонті, а й надає послуги з комп'ютерної діагностики. Фахівці допоможуть дізнатися параметри роботи двигуна, виявити проблему, якщо вона є, і нададуть варіанти її вирішення.

Робота нашої компанії не обмежується одним видом турбіни або певною маркою автомобіля. Наш сервіс широкопрофільний, а фахівці високого класу працюють на сучасному обладнанні.

Діагностика включає в себе:

 • Збір історії несправностей і ремонтів.
 • Зчитування старих і нових помилок системи.
 • Логування наявних даних в русі.
 • Тестування механізмів.
 • Надання варіантів рішення.

Збір анамнезу

Перед початком будь-якої діагностики фахівець неодмінно уточнить у клієнта, які є зауваження до роботи автомобіля, як виявляється несправність, на чому це відбивається, періодичність проявів помилки, що стало першопричиною появи самої несправності.

Фахівці компанії радять, час від часу проводити діагностику свого автомобіля в профілактичних цілях, щоб заздалегідь виявити незначні помилки в роботі, які з часом призводять до більш масштабного ремонту.

Зчитування старих і нових помилок системи

Після підключення сканера і ноутбука з певною програмою, очікуємо зв'язку з автомобілем. Спочатку фахівець бачить загальну інформацію про авто – реальний (справжній) пробіг, номер двигуна і КПП.

Спеціаліст має можливість надати історію ремонту авто, уточнити на якому пробігу це здійснювалося, які помилки скидав майстер. Можливо, проводилася якась адаптація для тих чи інших механізмів.

Тестування механізмів

Ця частина діагностики допомагає перевірити працездатність механізмів. Цей етап допомагає майстру переконатися, що все працює, як слід.

Додаткові механізми тестування

Бувають випадки, коли діагностика не визначає, який саме елемент вийшов з ладу. У цьому випадку на допомогу приходить сканер. Таким способом можна визначити зміщення ГРМ, простіше – розтягнення його ланцюга.

На цьому етапі майстер-діагност завжди готовий заглянути під капот, подивитися і продзвонити проводку, перевірити вузли та датчики на предмет правильного функціонування.

Логування наявних даних в русі

Цей етап діагностики застосовується, коли помилка з періодичністю з'являється і зникає. До автомобіля підключають спеціальний сканер і машина приводиться в дію. Тобто вона робить пробний заїзд, який може допомогти виявити помилку.

У цей момент сканер безупинно працює і в момент виявлення збою в роботі, реєструє помилку і причини її появи. Після цього майстер починає розшифровувати логи.

Помилка роботи ЄГР(EGR)

Досить часто виникають несправності, коли клапан забивається брудними вихлопними газами, при цьому він вставляється у відкритому положенні. Це, в свою чергу, впливає на роботу двигуна. Одним з варіантів розв'язання цієї проблеми буде відключення ЄГР за допомогою перепрограмування. Це допоможе знизити температуру двигуна та продовжити термін його експлуатації.

Ознаки несправної роботи системи рециркуляції відпрацьованих газів:

 • втрата потужності;
 • збільшена витрата палива;
 • загоряння CHECK ENGINE.

Чи можна збільшити потужність двигуна?

Компанія «Профтурбо» спеціалізується на сфері чіп-тюнінгу – програмного збільшення потужності двигуна. Фахівці компанії налаштовують програми для великої кількості легкових і вантажних автомобілів, а також мотоциклів.

Ми використовуємо найкращі програмні прошивки в цій сфері від кращих європейських і українських фахівців.

Переваги чіп-тюнінгу:

 • механічне заглушення і відключення ЄГР;
 • рішення помилок лямбда-зонда під час видалення каталізатора;
 • відключення за допомогою програми фільтру сажі;
 • регулювання роботи холостого ходу;
 • і багато іншого.

Всі ці та інші послуги наші клієнти вже отримують і вдало ними користуються. Якщо ви шукайте якісного і доступного партнера для ремонту свого автомобіля, тоді звертайтеся в компанію «Профтурбо».