Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин
slide-1
Комп'ютерна
діагностика турбін
slide-2
Гарантія
1 рік
без обмеження пробігу
slide-3
slide-4
БЕЗКОШТОВНО
ДІАГНОСТИКА
І ДЕФЕКТОВКА КОМПРЕСОРА
slide-5
ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ ТУРБІНИ
ВІД 2-Х ГОДИН

Якісний ремонт турбін

 • diagnostic

  Діагностика - 0 грн

  На стенді, в вашій присутності
 • economy

  Економія до 70%

  Від вартості нової турбіни
 • badge

  Гарантія один рік

  Без обмеження пробігу

Компанія "ПРОФТУРБО" виконує ремонт турбін з гарантією

 • Працюємо по всій Україні

  Працюємо по всій Україні

  Ми виконуємо ремонт турбін по всій території України. Приймаємо і відправляємо посилки любою зручною кур'єрською службою для замовника.

 • Гарантия на ремонт

  Гарантія 12 місяців

  Ми впевнені в якості своєї роботи і в високій кваліфікації наших майстрів. Всі клієнти отримують гарантію 1 рік на ремонт турбіни без обмеження по пробігу.

 • Заводское оборудование

  Європейське обладнання

  Ремонт турбін проводиться з використанням новітнього обладнання. Дефектовка і балансування турбокомпресора здійснюється на сучасних стендах.

 • Бесплатная диагностика

  Безкоштовна діагностика

  Зчитуємо інформацію про помилки, встановлюємо причини виходу з ладу турбіни. Пропонуємо оптимальні варіанти вирішення за встановленими помилок.

 • Ремонт турбин под ключ

  Ремонт турбін під ключ

  Проводимо діагностику, реставруємо, здійснюємо дефектовку і балансування, налаштовуємо заводські параметри і консультуємо щодо подальшої експлуатації.

 • Опыт и профессионализм

  Доступна ціна

  Вартість ремонту турбіни нижче в 1-2 рази, ніж придбання нового турбокомпресора. 15-ти річний досвід наших майстрів дозволяє відновити агрегати всіх марок і моделей.

Ремонт турбін всіх марок і моделей

Cars Ремонт турбін для легкових автомобілів

combain Ремонт турбін для спецтехніки

track Ремонт турбін для вантажних автомобілів

Турбіна двигуна. Принцип роботи, поломки і як їх уникнути

Принцип роботи турбіни. Як працює турбонаддув в автомобілі

Збільшення робочого об'єму двигуна

Збільшення об'єму двигуна можливо двома шляхами: або збільшенням об'єму камер згоряння, або – збільшенням кількості циліндрів в силовому агрегаті. Однак такий спосіб підвищення потужності не зовсім виправданий, через те, що має ряд недоліків, серед яких підвищена витрата палива.

Збільшення числа обертів колінчастого вала двигуна

Ще один можливий спосіб підвищення продуктивності двигуна полягає в збільшенні числа обертів колінчастого вала. Це досягається шляхом збільшення кількості ходів поршня за одиницю часу. Але використання такого способу має жорсткі обмеження, які обумовлені технічними можливостями двигуна. Крім цього, така модернізація призводить до падіння ефективності роботи силового агрегату через втрати при впуску та інших операціях.

Турбонаддув
У двох попередніх способах двигун використовує повітря, яке надходить завдяки власному нагнітанню. При використанні турбокомпресора в циліндр надходить той же об'єм повітря, але з попередніми його стисненням. Це дає можливість потрапити більшій кількості повітря в циліндр, завдяки чому з'являється можливість спалювання більшого обсягу палива. При використанні такої технології, потужність двигуна зростає по відношенню до кількості споживаного палива та об'єму двигуна.

Охолодження повітря
В процесі компресії повітря може нагріватися аж до 180 С. Однак повітря має властивість збільшувати щільність при охолодженні, що дає можливість значно збільшити обсяг повітря, що потрапляє в циліндр. Крім цього, збільшення щільності повітря істотно знижує витрату палива і кількість викидів продуктів згоряння.

Також існує два різних типи турбонаддуву: турбокомпресор, заснований на використанні енергії вихлопних газів і турбонагнітач з механічним приводом.

Турбонагнітач з механічним приводом
У разі використання такого типу компресії, повітря стискається завдяки спеціальному компресору, який працює від приводу двигуна. Але такий метод має один великий недолік. Річ у тому, що при використанні механічного турбокомпресора частина потужність двигуна йде на забезпечення роботи самого компресора. Тому двигун, обладнаний таким нагнітачем, витрачає більше палива ніж звичайний двигун такої ж потужності.

Турбокомпресор заснований на використанні енергії вихлопних газів
Такий метод заснований на використанні енергії вихлопних газів, яка спрямована на привід турбіни. При використанні такого способу відсутнє механічне поєднання з двигуном, завдяки чому втрати потужності не відбувається.

Основні переваги двигунів з турбонаддувом
1) Турбодвигун має менші показники по витраті палива ніж двигун без турбіни тієї ж потужності та при інших рівних умовах.

2) Силовий агрегат з турбонаддувом має помітно кращі показники співвідношення ваги двигуна до потужності, яку може розвинути.

3) Використання турбокомпресора відкриває нові можливості по оптимізації інших параметрів і характеристик двигуна, а також поліпшення крутного моменту, що дозволить уникнути дуже частого перемикання передач при їзді в пробках або гористій місцевості.

4) Турбодвигуни працюють тихіше, ніж агрегати такої ж потужності без турбонаддува.

Несправність турбін

Перш ніж звинувачувати турбіну…
ДДоведено, що більшість проблем з турбіною є наслідком проблем поза нею, в цьому вам допоможе будь-яке СТО. Якщо турбіна вийшла з ладу, найбільш важливо зрозуміти причину, перш ніж встановлювати іншу турбіну. Дані рекомендації допоможуть вам з'ясувати причину несправностей турбіни.
Перші ознаки несправності турбіни
 • Підвищена витрата масла
 • Масло тече з турбіни або з'єднувальних патрубків
 • Збільшились витрати палива
 • Погіршення динаміки розгону
 • Дим з вихлопної труби
 • Свист і скрегіт при роботі двигуна
Головні причини несправностей турбіни:
nechvatka-masla
1.Попадання бруду в масло.

Якщо в масло потрапила дрібна стороння частка, то ви можете не виявити її візуально. Але вона буде полірувати втулки, і скруглять їх края. Часто втулки зношуються по зовнішньому діаметру.

Якщо потрапила велика частка, то вона утворюватиме глибокі борозни на втулках. Внутрішня поверхня втулки буде теж зношуватися, але менше. Середній корпус і вал – ще менше через твердість матеріалу.

2.Пошкодження від сторонніх часток.

Якщо в компресорну частину потрапить тверда чужорідна частинка, то вона пошкодить компресорного равлика. Пісок і сіль призводять до ерозії та корозії лопатей компресорного колеса.

М'які чужорідні частинки, такі як ганчір'я або папір, можуть привести до вигину лопатей компресорного колеса. А в екстремальних умовах лопаті можуть обламатися.

inorodnoe-telo
maslynoe_golodanie
3.Брак мастила.

Якщо масляний канал звужений прокладним матеріалом або герметиком, то виникає недостатність мастила. Відбувається сильна зміна кольору турбінного валу.

Хімічне забруднення масла призводить вал до зносу втулок і перевищення температури. Виглядає як недостатність змащення. Зазвичай трапляється при змішуванні палива та масла, що призводить до зниження змащувальних властивостей масла.

Повна відсутність мастила призводить до швидкого ламання турбіни.

4. Екстремальні експлуатаційні режими. Передув. Перекрут. Надмірна температура.

Типова несправність турбіни — висока температура на підшипниках ковзання (втулках). На фотографії масло згоріло і закоксувало турбінний вал. Часто тильна сторона турбінного валу трохи вигинається, це супроводжується ефектом «апельсинової шкірки» і дуже ясно говорить про перекрут і передув.

Перекрут може привести до облому частини лопатей турбінного валу. Пошкодження виглядає як потрапляння стороннього тіла в турбінну частину. В екстремальних випадках вал може розірватися через перекрут. Тимчасовий стрес призводить до появи тріщин, які збільшуються з кожним циклом перекруту і в кінці приводить до швидкого розриву турбінного валу.

Перекрут турбіни

Реставрація турбін

Компанія «Профтурбо» здійснює високоякісне відновлення турбін в Києві. Турбокомпресор – складний агрегат. Завдяки йому забезпечується збільшення потужності двигуна транспортного засобу при одночасному зниженні витрат палива.

Ремонт турбокомпресорів економічно виправданий у випадку, коли експлуатаційний термін, визначений виробником, ще не завершився, але вже спостерігається значне погіршення функціонування агрегату, вихід його з ладу. Ремонт турбіни двигуна обходиться власникові авто мінімум на 40% дешевше, ніж придбання нового агрегату.

Читати докладніше про реставрацію турбін >>

Наші послуги з ремонту турбін


01

ПРОФІЛАКТИКА Зняття равликів із середньої частини (картридж). Дефектування середньої частини турбіни (картридж). Чистка турбіни та середньої частини (картридж). Перевірка середньої частини (картридж) турбіни на стенді на протікання масла та дисбаланс.

02

СТАНДАРТ Зняття равликів із середньої частини (картридж). Розбір середньої частини (картридж). Дефектування середньої частини (картридж). Відновлення та балансування ротора та компресора.

03

Стандарт + Зняття равликів із середньої частини (картридж). Розбір середньої частини (картридж). Дефектування середньої частини (картридж). Заміна компресорного колеса та ротора.

04

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ Зняття равликів із середньої частини (картридж). Розбирання середньої частини (картридж). Дефектування середньої частини (картридж). Заміна компресорного колеса та ротора. Відновлення та балансування ротора та компресора.


Вартість ремонту турбіни двигуна

назва послуги

вартість

Діагностика турбіни з наданням протоколу

Безкоштовно

Розкоксування масляної впускної системи

350 грн

Чистка геометрії та налаштування параметрів турбіни з наданням протоколу

500 грн

Налаштування параметрів турбіни з наданням протоколу

600 грн

Профілактика

від 800 грн

Стандартний ремонт

від 2000 грн

Капітальний ремонт

від 3000 грн

Робота по заміні картриджа

600 грн

Робота по заміні геометрії

500 грн

Зняття та встановлення турбіни на авто

від 1500 грн

Заміна рем.комплекту

600 грн

Діагностика електронного актуатора

Безкоштовно

Встановлення та регулювання вакуумного актуатора

700 грн

Ремонт електронного актуатора

від 1600 грн

Налаштування актуатора

500 грн

Відремонтувати, здати в ремонт або отримати замовлену турбіну можна за наступними адресами:
mark-1 - Тільки ремонт турбін і діагностика на автомобілі.
mark-2 - Тільки знімання, встановлення, діагностика і прийом турбін.