Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Діагностика турбіни

1 грн
 • Модель: 0 грн
 • Наявність: На складі
Опис

Планова діагностика турбіни дозволяє виявити і усунути несправності, визначити причину їх виникнення, а також попередити проведення дорогого ремонту. Тільки в умовах спеціалізованої компанії, що має на озброєнні сучасне обладнання, весь необхідний інструментарій, діагностика турбокомпресора може бути проведена на високому якісному рівні.

Коли обов'язково проводиться діагностика турбіни

Попри те, що виробник гарантує мінімум десять років безперебійної роботи турбокомпресора, вийти з ладу агрегат може і раніше.

Характерними ознаками вже наявних технічних несправностей є:

 • зниження потужності ДВС;
 • надмірна витрата паливно-мастильних матеріалів;
 • сильні сторонні шуми, що супроводжуються скрипом, скреготом, свистом;
 • заклинювання роторного валу;
 • наявність сизих, синіх, а також чорних вихлопних газів.

Також діагностика турбіни в Києві проводиться в разі придбання бувшого в експлуатації агрегату перед його установкою на транспортний засіб. Показана діагностика турбокомпресора і тоді, коли заплановано проведення капітального ремонту двигуна.

Проникнення в турбіну навіть найменшого стороннього тіла може спровокувати руйнування турбіни, а також серйозне пошкодження мотора. На наявність такої проблеми вказують подряпини, які видно на кільчатках навіть неозброєним поглядом. У таких випадках проводиться термінова діагностика турбіни дизельного двигуна.

Під час візуального огляду можуть бути виявлені також подряпини навколо вала або підшипників. Їх присутність сигналізує про використання неякісного масла, а також несвоєчасної заміни фільтрів.

Різновиди діагностики турбін

Фахівцями нашої компанії «Профтурбо» протягом більш ніж п'яти років проводяться на високому якісному рівні ремонт і діагностика турбін транспортних засобів різних типів, моделей і марок. Ми обслуговуємо клієнтів, які проживають в різних куточках України. Доставка турбіни здійснюється кур'єрською службою.  

Діагностика турбіни в Києві фахівцями нашої компанії здійснюється:

 • зі зняттям її з транспортного засобу;
 • без зняття.

Кожна з цих видів має і недоліки, і переваги. Якщо замовити діагностику знятого турбокомпресора, фахівці зможуть вже при візуальному огляді виявити несправність. Найпоширенішими ознаками, що вказують на технічну несправність турбіни, є:

 • наявність пошкоджень самої турбіни або лопатей колеса;
 • сліди витоку масла.

Якщо ж під час проведення візуального огляду не вдалося виявити причину збою в роботі турбіни, її перевіряють на спеціальному діагностичному стенді.

На такому діагностичному стенді можна перевірити параметри налаштування турбіни, наддув, а також виявити витік масла. Діагностичний стенд - це спеціальне діагностичне обладнання, що дозволяє повністю зімітувати роботу турбіни на двигуні.

Якщо ж діагностика турбіни в Києві нашими фахівцями здійснюється на самому автотранспортному засобі, тоді в першу чергу звертають увагу на:

 • радіальні і осьові люфти;
 • на наявність замаслювання патрубків;
 • виявлення пошкоджень ущільнювачів;
 • перегрів чавунних частин;
 • візуалізацію ушкоджень колеса турбокомпресору.

Також обов'язково визначається рівень працездатності вакуум коректору, байпасного клапану, а також встановлюється ступінь наддуву турбіни.

Де можна провести діагностику турбіни

Наша компанія надає високоякісні послуги з проведення діагностики турбіни. У разі виявлення будь-яких несправностей ремонт турбіни нашими фахівцями проводиться протягом не більше п'яти годин. Це вдається завдяки наявності всього необхідного інструментарію і сучасного обладнання, а також високому рівню професіоналізму наших фахівців.

Ми пропонуємо проведення ремонту та діагностики турбіни за прийнятною вартістю. Ціна на проведення діагностики варіюється в залежності від марки, моделі типу, року випуску обслуговується транспортного засобу.

Наша компанія після проведення ремонтних робіт, незважаючи на показник пробігу транспортного засобу, надає гарантію на ремонт турбокомпресору терміном на один рік.

Відгуки (1) про Діагностика турбіни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре