Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Регулювання і ремонт актуатора турбіни

Актуатор

Вакуумний регулятор, актуатор, вестгейт – все це, назви одного клапана в турбіні, який регулює тиск повітря у всій системі турбонаддуву.

Компанія «Профтурбо» більше 10-ти років на українському ринку пропонує якісні послуги з ремонту та регулювання актуатора турбокомпресора.

Принцип роботи актуатора
Принцип работы актуатора

Головне завдання вакуумного регулятора – регулювання тиску повітря. Під час роботи моторів з турбіною в системі турбонаддуву збільшується тиск повітря і відпрацьованих вихлопних газів. Вакуумний клапан своєчасно скидає максимальний тиск до допустимої норми. Під час цього процесу частина газів перенаправляється, а подача повітря в циліндри системи зменшується.

Отже, актуатор регулює максимальні оберти розкручування турбіни під впливом вихлопних газів під час роботи двигуна внутрішнього згоряння на високих оборотах.

Причини несправності вакуумного регулятора

Злагоджена робота актуатора залежить від правильних налаштувань. Спочатку заводські параметри встановлюють виробники. Далі, при необхідності, вносять корективи професійні автосервіси. Але самостійний ремонт або звернення в неякісні СТО тягнуть за собою збої в роботі не тільки вакуумного регулятора, а й автомобіля в цілому.

 • Залежно від виду актуатора бувають такі поширені проблеми:
 • порушення герметичності мембрани;
 • деформація або несправність зубчиків трибок клапан.

Наші фахівці проводять первинну діагностику для виявлення причин несправності. Майстри проводять тестування механізму. Після ремонту актуатора проводиться налаштування вестгейту.

Регулювання актуатора турбокомпресора

Поява сторонніх шумів (деренчання) під час вимикання двигуна чи зниженні швидкості свідчить про порушення регулювання актуатора. В системі відбувається збій в роботі штока, він просто начитає бовтатися.

Порушення герметичності призводить до недостатнього наддуву повітря, і вимагає регулювання актуатора.

Регулювання актуатора потребує досвіду і наявності сучасного обладнання. Тому самостійне втручання може тільки погіршити ситуацію. Наш автосервіс має великий досвід роботи у сфері регулювання актуатора.

Ремонт актуатора з Профтурбо
 • Звернувшись в наш автосервіс, ви отримаєте ряд переваг, які високо оцінені нашими клієнтами та партнерами:
 • доступне ціноутворення;
 • швидке виконання всіх робіт;
 • наявність європейського обладнання та новітніх стендів;
 • майстри високої кваліфікації з 15-ти річним стажем роботи;
 • гарантія один рік на всі види послуг;
 • готівковий і безготівковий розрахунок;
 • робота по всій території України.

Ми займаємося ремонтом турбін і супутніми додатковими послугами за доступною ціною на території всієї України: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Маріуполь, Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Чернівці, Мукачево і багатьох інших містах.

Замовити ремонт турбіни можна за телефонами: