Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Пропонуємо співпрацю

Шукаєте надійного партнера, який допоможе збільшити кількість клієнтів і дохід? Тоді наш автосервіс до ваших послуг! Компанія Профтурбо пропонує співпрацю для агрохолдингів, СТО, транспортних компаній, автосервісів і офіційних дилерів на території всієї України.

Понад десять років ми надаємо високоякісні послуги у сфері діагностики, ремонту і заміни турбін на українському ринку. У нас конкурентоспроможні ціни, професійні майстри та новітнє обладнання.

Думаєте, як збільшити дохід?

У вас відмінна репутація, ви гарантуєте високий сервіс, надаєте великий вибір послуг і цінуєте кожного клієнта? Тоді наша партнерська пропозиція для вас.

Ми пропонуємо співпрацю на взаємовигідних умовах. Єдине, що від вас вимагається це розширити ваш спектр послуг на одну позицію: «ремонт турбін» для всіх видів автомобільної техніки (легкової, вантажної, спецтехніки, сільськогосподарської, комерційної та іншої). Ви збільшуєте число постійних клієнтів, ми надаємо якісний і своєчасний ремонт турбокомпресорів з гарантією.

Ми пропонуємо:
  • Взаємовигідні умови співпраці.
  • Діагностика турбіни на сучасному обладнанні. З'ясування причин виходу з ладу турбокомпресора.
  • Заздалегідь обумовлену суму ремонту, не залежно від марки та моделі турбокомпресора. Наші ціни лояльні. Але на якість роботи це не впливає.
  • Ремонт турбокомпресора за 1 день. У нас великий досвід роботи у сфері ремонту турбін. Проводимо регулювання турбіни до заводських налаштувань.
  • Ми працюємо по всій Україні.
  • Клієнти мають можливість оплачувати послуги готівкою та безготівково.
  • Надаємо консультацію по експлуатації агрегатів.
  • Гарантія один рік на ремонт і встановлення турбокомпресора без обмеження по пробігу.

Наш автосервіс здійснює ремонт турбін у всіх містах України: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Маріуполь, Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Чернівці, Мукачево та багатьох інших містах України.

Замовити ремонт турбіни можна 7 днів на тиждень. Для зв'язку з нашими менеджерами телефонуйте за телефонами: