Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Турбокомпресори Holset

Історія компанії починається з 1948 року, коли містер W. C. Holmes серйозно зацікавився компанією Flexible Couplings, яка була заснована і розроблена Луї Кросетом.

У тому ж році пан Holmes і містер Croset вирішили відкрити спільне підприємство в місті Huddersfield, а 29 березня 1952 року за чуйним керівництвом W. C. Holmes з'являється компанія Holset, назва якої утворилося від складових прізвищ засновників - HOLmes і CroSET.

У початку 1967 року на підприємстві в Huddersfield пожежа пошкодила практично всі будівлі, але на щастя їх швидко відновили, і компанія продовжила працювати в тому ж ритмі. У 1973 році у компанії з'являються інвестори, компанії Cummins і Hanson Trust. Після цього в 1979 році компанія впроваджує у виробництво турбін спеціальну систему проектування (CAD), а в 1985 компанія починає активно займатися поставками своєї продукції на вторинний ринок.

У сьогоднішні дні компанія Cummins Turbo Technologies має свої заводи в Індії та Китаї, завдяки чому є одним з головних світових гравців на ринку турбокомпресорів. У 2008 році в місті Пітхампур в Індії компанія відкрила величезний завод, що задовольняє всім стандартам якості за світовими мірками.

Компанія виробляє турбіни для таких марок вантажних автомобілів і техніки: DAF (Truck, 45/50, 1900/2100) MAN (3, 8.150 / 10.150, Bus, F2000, Tractor, Truck), Cummins (QSC, C series, B series, QSB).

Навіть найкращі і якісні механізми ламаються і турбіна не виняток, оскільки це постійно діючий механізм автомобіля.

Наша компанія здійснює ремонт турбін Holset дуже швидко, за невеликі гроші і з гарантією якості. Крім цього, коли стан турбіни Holset безнадійна і ремонту вона не підлягає, ми пропонуємо клієнтам купити нові деталі. Кількість вдячних клієнтів і партнерів компанії «Профтурбо» зростає з кожним днем.

Початок ремонту турбін Holset

Фахівці починають ремонт турбін Holset з визначення причин, які могли призвести до несправності роботи всього турбокомпресора (турбонаддуву, турбонагнітача). Далі турбіна Holset піддається детальній діагностиці. Виходячи з цих двох етапів, робляться висновки і приймаються рішення щодо подальшого ремонту.

Швидкий і якісний ремонт турбін Holset

Після встановлення причини і діагностики, турбіна проходить всі етапи ремонту. Найчастіше, він здійснюється протягом 1 дня. Наші клієнти отримують швидкий і якісний ремонт турбін Holset, оскільки наш штат складається їх висококваліфікованих фахівців, високоточного обладнання та доступу до необхідних нових деталей.

Ціна нової турбіни

Ціна нової турбіни варіюється від 400 - 900 доларів. На її вартість впливає виробник, модель і тип турбіни.

Вартість ремонту турбін:

  1. Стандартний ремонт турбонаддуву від 1800 гривень;
  2. Середній ремонт турбіни від 2000 гривень;
  3. Капітальний ремонт турбонагнітача від 3000 гривень.

Ми працюємо по всій території України

Ми приймаємо замовлення по ремонту турбін з усіх міст і куточків України, серед них - Київ, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Харків, Чернігів, Львів та багато інших.

Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, зазначеними на сайті.

Наша гарантія

«ProfTurbo» підтверджує свою якість на ремонт турбін Holset, фірмовою гарантією - один рік без обмеження пробігу.