Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Турбокомпресори Schwitzer

Турбіна schwitzer - продукт Schwitzer Company, що входить в корпорацію Borg Warner Turbosystems. Серійне виробництво сучасної високотехнологічної турбіни запущено в 1954 році.

Турбіни марки borg warner встановлюють на двигуни бензинові та дизельні як вантажних, так і легкових автомобілів.

Турбокомпресори бренду Schwitzer для систем наддуву двигунів практично всіх марок автомобілів виробляє компанія BorgWarner Turbo Systems. Перший повітряний нагнітач Schwitzer спроектований і виготовлений 90 років тому, а ще через чверть століття розпочато його комерційне використання.

Цей безцінний досвід дозволив BorgWarner Turbo Systems зайняти лідируючі позиції в галузі. Постійне вдосконалення технологічних процесів виробництва деталей турбокомпресорів, їх збирання, балансування і тестування, впровадження інновацій дозволили зробити їх якість практично бездоганним, надійність - високою, а ресурс роботи - тривалим. Серед останніх напрацювань виділяються компресори з двома ступенями стиснення, титанові компресорні колеса, високотемпературні турбіни (вихлопні гази 1050 С) і дотискати компресори другого ступеня з приводом від електродвигуна.

Під маркою Schwitzer споживачам добре відомі:

  • Турбінні колеса з валом, корпусу турбін.
  • Турбокомпресори (в зборі).
  • Композитні підшипникові опори.
  • Ущільнювальні кільця, прокладки, стягнуті хомути, виконавчі механізми клапанів і датчики обертів.

Навіть найкращі і якісні механізми ламаються і турбіна не виняток, оскільки це постійно діючий механізм автомобіля.

Наша компанія здійснює ремонт турбін Schwitzer дуже швидко, за невеликі гроші і з гарантією якості. Крім цього, коли стан турбіни Schwitzer безнадійна і ремонту вона не підлягає, ми пропонуємо клієнтам купити нові деталі. Кількість вдячних клієнтів і партнерів компанії «Профтурбо» зростає з кожним днем.

Початок ремонту турбін Schwitzer

Фахівці починають ремонт турбін Schwitzer з визначення причин, які могли призвести до несправності роботи всього турбокомпресора (турбонаддуву, турбонагнітача). Далі турбіна Schwitzer піддається детальній діагностиці. Виходячи з цих двох етапів, робляться висновки і приймаються рішення щодо подальшого ремонту.

Швидкий і якісний ремонт турбін Schwitzer

Після встановлення причини і діагностики, турбіна проходить всі етапи ремонту. Найчастіше, він здійснюється протягом 1 дня. Наші клієнти отримують швидкий і якісний ремонт турбін Schwitzer, оскільки наш штат складається їх висококваліфікованих фахівців, високоточного обладнання та доступу до необхідних нових деталей.

Ціна нової турбіни

Ціна нової турбіни варіюється від 400 - 900 доларів. На її вартість впливає виробник, модель і тип турбіни.

Вартість ремонту турбін:

  1. Стандартний ремонт турбонаддуву від 1800 гривень;
  2. Середній ремонт турбіни від 2000 гривень;
  3. Капітальний ремонт турбонагнітача від 3000 гривень.

Ми працюємо по всій території України

Ми приймаємо замовлення по ремонту турбін з усіх міст і куточків України, серед них - Київ, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Харків, Чернігів, Львів та багато інших.

Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, зазначеними на сайті.

Наша гарантія

«ProfTurbo» підтверджує свою якість на ремонт турбін Schwitzer, фірмовою гарантією - один рік без обмеження пробігу.