Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Дніпрі (Дніпропетровську)

dnepr

Автосервіс «Профтурбо» пропонує ремонт турбін в Дніпрі за доступними цінами. Ми займаємося реставрацією всіх видів і модифікацій турбокомпресорів, не залежно від ступеня пошкодження.

Великий досвід роботи нашого сервісу дає можливість здійснити швидкий ремонт турбін (Дніпро) з використанням новітнього обладнання. Штат висококваліфікованих майстрів встановлюють точну причину поломки і усувають її за 1 день.

Ремонт турбін з Профтурбо
  • Ремонт турбіни в Дніпрі включає в себе такі роботи:
  • діагностика турбіни для з'ясування причини поломки;
  • розбирання турбокомпресора (огляд всіх деталей на наявність пошкоджень, їх реставрація або заміна на оригінальні комплектуючі);
  • очищення деталей в спеціальних розчинах, піскоструминна обробка;
  • перевірка працездатності турбіни при максимальних потужностях на спеціальних стендах;
  • налаштування заводських параметрів і регулювання агрегату.

Вас приємно здивує ціна за ремонт турбіни (Дніпро), яка значно нижче, ніж якби ви купували новий агрегат.

У нас працюють майстри з 15-ти річним досвідом роботи, ми впевнені в якості своєї роботи і даємо кожному клієнту гарантію на 1 рік без обмеження по пробігу.

Як не допустити поломку турбіни?

Дотримуючись певних правил експлуатації можна продовжити термін роботи турбонагнітача. В першу чергу потрібно стежити за рівнем масла і його тиском. Чи не використовувати дешеві аналогові масляні засоби, тільки оригінальні, що підходять за характеристиками вашого автомобіля. Не допускати масляного голодування. Така економія призводить до виходу з ладу внутрішніх деталей і перегріву турбіни.

Проводити профілактичну діагностику на наявність збоїв і несправностей. Якщо такі були помічені, варто відразу звернутися до фахівців за допомогою. Автосервіс Профтурбо швидко проведе ремонт турбіни (Дніпро), а ви отримаєте практично новий агрегат в ідеальному стані.

Компанія «Профтурбо» робить ремонт турбін (Дніпро) в Дніпропетровській області: Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води, Зеленодольськ, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Покров, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка і багатьох інших містах України.

Ми співпрацюємо з усіма кур'єрськими службами України, замовити ремонт турбіни в Дніпрі можна 7 днів на тиждень за телефонами: