Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Кіровограді (Кропивницький)

kropivnitskiy

Автосервіс «Профтурбо» пропонує якісний і швидкий ремонт турбін в Кропивницького. Наші майстри реставрують турбокомпресори всіх моделей і модифікацій незалежно від ступеня їх пошкодження і несправності.

Досвід роботи компанії понад 10-ти років і ми цінуємо нашу репутацію на ринку. При реставрації наші фахівці використовують тільки оригінальні запчастини або якісно відновлені рідні. Це дає можливість продовжити термін служби турбокомпресора.

Ремонт турбін в Кіровограді

Замовити ремонт турбін в Кропивницького можна через будь-яку кур'єрську службу України. Після діагностики агрегату менеджер озвучує клієнту вартість і терміни ремонту. Весь процес займає максимум один-два дня, а цінова політика наших послуг дуже демократична.

Ремонт турбін (Кіровоград) проходить з використанням новітнього сучасного обладнання.Ми повністю впевнені в якості своєї роботи, тому надаємо гарантію 12 місяців на всі наші послуги.

Перед відправкою турбонагнітача клієнту ми робимо дефектовку і балансування на стендах. Ці етапи дуже важливі, вони впливають на якість і термін роботи агрегату в подальшому.

Діагностика, балансування і ремонт турбін в Кропивницькому
 • Це не новина, що час від часу потрібно проводити діагностику автомобіля в цілому, але і турбокомпресора окремо. Цей етап дуже важливий, коли:
 • відбувається заміна турбіни на нову або стару;
 • пропадає потужність в автомобілі;
 • з'являються сторонні шуми при русі або натисканні на педаль газу;
 • збільшується споживання масла.
Поетапний ремонт турбін (Кропивницький)
 1. Наш автосервіс пропонує ремонт турбіни в Кам'янець-Подільському швидко, з гарантією і за низькими цінами. Ми понад 10-ти років займаємося реставрацією і заміною турбокомпресорів, тисячі задоволених клієнтів тому підтвердження. Клієнти і партнери нашої компанії отримують:
 2. Діагностика для виявлення несправностей, встановлення причин виходу з ладу агрегата.
 3. Розбирання турбонагнітача.
 4. Очищення деталей за допомогою спеціальних розчинів і піскоструминного станка.
 5. Реставрація старих деталей або заміна їх на оригінальні нові.
 6. Балансування і регулювання турбіни в зборі.
 7. Тестування турбокомпресора, відновлення заводських параметрів.

Крім швидкого і якісного ремонту за доступною ціною, ви отримуєте гарантійний талон на 1 рік без обмежень по пробігу на всі види послуг. У ньому зазначено перелік робіт, які проводилися майстрами з побажаннями щодо подальшої експлуатації турбіни.

Наш автосервіс пропонує ремонт турбін (Кропивницький) Кіровоградська область: Олександрія, Благовіщенське, Бобринець, Гайворон, Долинська, Знам'янка, Мала Виска, Новомиргород, Новоукраїнка, Помічна, Світловодськ та багатьох інших містах України.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами: