Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Донецьку

donetsk

Турбовані автомобілі характеризуються високою потужністю двигуна. Але варто пам'ятати, що неправильна експлуатація, відсутність належного догляду, постійна робота з максимальними навантаженнями виводить з ладу турбокомпресор. Але не варто впадати у відчай, варто довіритися фахівцям.

Автосервіс Профтурбо вже 10 років здійснює ремонт турбін в Донецьку. Ми реставруємо турбокомпресори будь-якої складності. Якщо майстри не можуть відреставрувати деталі, вони заменяютіх на оригінальні. Ми не використовуємо у своїй роботі аналогові комплектуючі, оскільки термін експлуатації значно менше.

Причини ремонту турбіни в Донецьку
  • Існує ряд факторів, які можуть призвести до ремонту турбокомпресора в Донецьку:
  • використання низькоякісного або забрудненого масла. Для захисту турбіни від зношеності і деформації варто використовувати відповідне за характеристиками масло;
  • потрапляння сторонніх часток в агрегат можуть пошкодити лопаті і порушити роботу турбокомпресора;
  • економія мастильних засобів, недолік масла. Це тягне за собою перегрів механізму під час тертя, деформує ротор, ламає підшипники.

Правильна експлуатація і використання якісних витратних матеріалів продовжить робочий стан турбокомпресора. Своєчасна профілактична діагностика допоможе запобігти капітальний ремонт турбіни (Донецьк). Майстри нашого сервісу нададуть безкоштовну консультацію, як продовжити термін експлуатації турбокомпресора.

Що свідчить про поломку турбіни?
  • Якщо ви навчитеся слухати свій автомобіль, звертати увагу на деталі, то вчасно виявите збої і роботі турбокомпресора. Отже, ремонт турбіни в Донецьку необхідний, якщо ви помітили:
  • зменшення потужності двигуна;
  • надмірне споживання масла;
  • вихлопні гази зрадники свій звичайний колір;
  • поява сторонніх шумів при включеному двигуні;
  • витік масла.

Якщо ви помітили, хоча б одна з ознак, варто звернутися до нас за швидким та якісним ремонтом. Після діагностики ми встановимо причину поломки, запропонуємо вам варіанти реставраційних робіт. Відразу будуть встановлені терміни виконання замовлення - 1-2 дня, це залежить від складності роботи і наявності додаткових комплектуючих.

Ремонт турбіни (Донецьк) в нашому автосервісі обійдеться значно дешевше, ніж придбання нового агрегату. Досвід роботи та наявність сучасного обладнання дозволяє відновити турбокомпресори всіх марок, моделей і модифікацій.

Ми впевнені в професіоналізмі наших майстрів і якості їх роботи, тому даємо гарантію 1 рік на всі види наших послуг.

Компанія «Профтурбо» пропонує якісний ремонт турбін (Донецьк) в Донецькій області: Авдіївка, Амвросіївка, Бахмут, Білицьке, Білозерське, Бунге, Волноваха, Горлівка, Гірник, Дебальцеве, Добропілля, Докучаєвськ, Дружківка, Єнакієве, Жданівка, Залізне, Зугрес, Іловайськ , Комсомольське, Костянтинівка, Краматорськ, Красногорівка, Кіровське, Курахово, Лиман, Макіївка, Мар'їнка, Маріуполь, Мирноград, Моспине, Миколаївка, Новоазовськ, Новогродівка, Покровськ, Родинське, Світлодарськ, Святогірськ. Сіверськ, Селидове, Слов'янськ, Сніжне, Соледар, Торецькому, Вуглегірськ, Вугледар, Українськ, Харцизьк, Часів Яр, Торез, Шахтарськ, Ясинувата і багатьох інших містах України.

Поставити додаткові запитання, отримати консультацію, оформити замовлення на ремонт можна 7 днів на тиждень за телефонами: