Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Хмельницькому

hmelnitsk

Турбіною оснащено велику кількість транспортних засобів та різних видів техніки, оскільки вона збільшує потужність мотора. Але через перевантаження, неправильної експлуатації турбокомпресор виходить з ладу.

Ремонт турбіни в Хмельницькому допоможе здійснити автосервіс Профтурбо. Своєчасно звернувшись з проблемою до нас, ви отримаєте відреставрований турбоагрегат в ідеальному стані з заводськими параметрами. Ми пропонуємо високу якість ремонту за мінімальну кількість часу і за доступними цінами. Капітальний ремонт турбіни (Хмельницький) або частковий - ви отримуєте гарантію 1 рік на всі види послуг.

Виявлення несправності турбокомпресора
  • Зменшення потужності мотора може говорити про те, що проблема в турбіні.
  • Збільшення витрати масла або його текти може бути ознакою поломки агрегату.
  • Поява шумів при працюючому двигуні свідчить про збої в роботі турбонагнітача.
  • Вихлопні гази змінили свій колір, це може бути пов'язано з турбокомпресором.

Ремонт турбіни в Хмельницькому можна отримати своєчасно, якщо не затягувати з ним при виявленні цих несправностей. В першу необхідно зробити діагностику для виявлення причини несправності. Далі наші майстри прораховують найоптимальніший варіант ремонту, і через 1-2 дня ви отримуєте турбокомпресора в ідеальному робочому стані.

Причини ремонту турбіни в Хмельницькому
  1. Надмірна економія автомобільного масла призводить до, так званого «масляного голодування» недостатню кількість мастила призводить до перегріву і поломки деталей при терті.
  2. Брудні або низькоякісні масляні мастила забивають турбіну.
  3. Тривале використання фільтрів призводить до потрапляння сторонніх часток, це викликає перегрів агрегату.

Автосервіс Профтурбо береться за ремонт турбін (Хмельницький) будь-якої складності всіх марок, моделей і комплектацій. Ми гарантуємо, що довірившись фахівцям, ваш турбокомпресор отримає нове життя і прослужить вам тривалий час.

Як не допустити поломку турбокомпресора?

Дотримуючись певних правил можна уникнути ремонту турбін в Хмельницькому. Потрібно приділяти час мотору, стежити за тиском і рівнем масла. Стабільно міняти фільтра, щоб не допустити потрапляння сторонніх тіл в систему. Чи не економити на якості масла і заливати тільки відповідне за характеристиками.

Сервіс Профтурбо проводить профілактичні діагностики для визначення несправностей на початкових етапах. Часткова реставрація на багато дешевше, ніж капітальний ремонт турбіни в Хмельницькому.

Наш автосервіс пропонує ремонт турбін (Хмельницький) в Хмельницькій області: Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам'янець-Подільський, Красилів, Нетішин, Полонне, Славута, Старокостянтинів, Шепетівка і багатьох інших містах України.

Зв'язатися з нашими менеджерами і замовити ремонт турбіни в Хмельницькому можна 7 днів на тиждень за телефонами: