Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Івано-Франківську

ivano-frankovsk

Турбіна допомагає підвищити потужність двигуна. Але це не вічний агрегат, часто при неправильному використанні він виходить з ладу. Коли піднімається питання про те, де провести ремонт турбіни (Запоріжжя), ми сміливо радимо вам звертатися в компанію «Профтурбо».

Турбокомпресор допомагає підвищити потужність мотора. Він характеризується своєю високою міцністю і витривалістю, незважаючи на це, при впливі зовнішніх факторів, може виходити з ладу. Ми пропонуємо високоякісний ремонт турбіни в Івано-Франківську за короткий термін і за доступною ціною.

Компанія «Профтурбо» надає весь спектр послуг з діагностики, реставрації та заміни турбокомпресорів в Івано-Франківську. Ми реставруємо турбіни всіх марок, видів і моделей на всі види техніки.

За 10 років роботи на українському ринку ми відреставрували велика кількість турбін, з гарантією і терміном виконання замовлення 1-2 дня за доступними цінами. Всі ремонтні роботи ми проводимо в Києві, але завдяки роботі з усіма службами доставки і партнерськими автосервісами ми здійснюємо ремонт турбін (Івано-Франківськ) по всій Україні.

Наш автосервіс - це компанія, яка маємо повний пакет документів і здійснює ремонт турбокомпресорів на території всієї України. Ми працюємо з фіз особами, автосервісами, СТО, автомобільними компаніями, дилерськими центрами і багатьма іншими. Якщо вам потрібен швидкий, якісний і доступний сервіс для ремонту турбін в Івано-Франківську звертайтеся в нашу компанію. Ви отримаєте відреставрований агрегат з усіма заводськими характеристиками в найкоротші терміни.

Причини виходу з ладу турбіни
 • Несвоєчасна заміна масла призводить до утворення нагару і знижує швидкість роботи деталей. Відбувається гальмування в роботі турбокомпресора.
 • Тривале використання фільтрів призводить до потрапляння сторонніх тіл в систему. Це призводить до пошкодження лопаті і агрегат ламається.
 • Недостатня кількість масла призводить до пошкодження внутрішніх деталей і перегріву системи. Відбувається поломка ротора і підшипників.
 • Функціональність турбіни знижується, якщо в холодніше пору року не приділяти час прогріву транспортного засобу.

Самостійна реставрація турбокомпресора може призвести до найнесподіваніших наслідків і ще більше погіршити стан поламаного агрегату.

Ремонт турбін в Івано-Франківську з Профтурбо
 1. Клієнти нашої компанії отримують найкращі послуги та у вас є можливість оцінити всі переваги співпраці з нами:
 2. Штат співробітників - майстри вищої категорії.
 3. Швидкість виконання робіт - 1 день, при виникненні труднощів він коригується. Вам повідомляють про термін відразу після діагностики турбіни.
 4. Наявність новітнього обладнання для діагностики і дефектації.
 5. Ми повністю впевнені в якості наших робіт, тому даємо гарантію один рік.
 6. По закінченню реставраційних робіт ви отримуєте наряд-замовлення з переліком виконаних послуг і вартістю.
 7. Способи оплати - готівковий або безготівковий (передоплата, післяплата протягом 30 календарних днів з усім пакетом документів для великих компаній).
 8. Ми гарантуємо високий стандарт якості в наданні всіх послуг.
Замовити ремонт турбокомпресора в Івано-Франківську
 • Замовити ремонт турбін (Івано-Франківськ) можна в нашому сервісі дуже просто:
 • зв'язатися з менеджером;
 • відіслати турбонагнітач будь-якій зручній кур'єрською службою;
 • отримати консультацію від менеджера з причин виходу з ладу турбіни;
 • визначитися зі способом оплати;
 • отримати рекомендації по експлуатації та запобігання повторних поломок;
 • отримати відреставрований агрегат із заводськими параметрами.

Ми здійснюємо ремонт турбін (Івано-Франківськ) в Івано-Франківській області:Болехів, Бурштин, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Снятин, Тлумач, Тисмениця, Яремче та багато інших міст України.

Зв'язати з нашими менеджерами можна 7 днів на тиждень, за телефонами: