Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Харкові

kharkov

Компанія «Профтурбо» пропонує ремонт турбін в Харкові різної складності. Ми реставруємо турбокомпресори всіх марок, моделей і комплектацій з використанням оригінальних запчастин. Наші майстри мають великий досвід роботи з відновлення силових агрегатів для всіх видів транспортних засобів. Турбокомпресори призначені для збільшення потужності мотора.

Автосервіс спеціалізується на діагностиці, ремонту, заміни та встановлення турбін. Ми пропонуємо високоякісні послуги на території всієї України. Замовити ремонт турбіни в Харкові можна 7 днів на тиждень, ми працюємо з усіма кур'єрськими службами.

Переваги ремонту турбін в Харкові з Профтурбо

Турбокомпресори виготовлені з високоміцних матеріалів, але неправильна експлуатація призводить до деформації, зношування і поломки агрегату. Для швидкого, але якісного ремонту турбіни в Харкові варто звернутися до фахівців.

 • Ремонт турбіни (Харків) в нашому сервісі має такі переваги:
 • Рік гарантії на всі види реставрації;
 • Відновлення турбіни за один день;
 • Забезпечуємо якість за доступними цінами;
 • Діагностика, балансування, дефектовка з використанням європейського обладнання.

Провівши діагностику і з'ясувавши причину несправності турбокомпресора, майстри відразу пропонують варіанти ремонту, виставляють точні терміни його проведення та вартість реставрації. За підсумком, ви отримуєте в ідеально відреставровану турбіну, з додатковою гарантією, консультацією щодо подальшої експлуатації.

Ознаки поломки турбіни
 • Ремонт турбіни (Харків) якщо вона часто використовується на граничних максимальних обертах і не обслуговується належним чином. Досить часто деформуються, пошкоджуються картриджі і прокладки. Що сигналізує про несправності турбокомпресора:
 • зміни кольору вихлопних газів;
 • зменшення потужності, особливо при розгоні;
 • сторонні шуми при включеному моторі;
 • надмірне споживання масла.

Якщо вас насторожило щось в роботі турбіни, зверніться в сервіс за кваліфікованою допомогою. Після діагностики і з'ясування причини несправності наші фахівці проведуть ремонтні роботи. По завершенню силовий агрегат проходить балансування і тестування на спеціальних стендах.

 1. Для продовження терміну експлуатації і запобігання ремонту турбіни в Харкові варто дотримуватися правил експлуатації:
 2. Використовувати масло відповідної якості.
 3. Витратні матеріали повинні відповідати типу двигуна.
 4. Регулярно робити ТО.
 5. Прогрівати авто в холодну пору.

Сервіс Профтурбо пропонує ремонт турбін в Харківській області: Балаклея, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Ізюм, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Мерефа, Первомайський, Південне, Чугуїв та багатьох інших містах України.

З додаткових питань, консультації, замовленні ремонту турбін в Харкові телефонуйте за телефонами: