Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Кривому Розі

kryoy-rog

Компанія «Профтурбо» працює по всій Україні, пропонує діагностику і ремонт турбін - Кривий Ріг має можливість отримувати якісні та швидкі послуги по відновленню турбонагнітачів. Наш сервіс більше 10-ти років надає якісний і швидкий ремонт турбін в Кривому Розі.

Під час реставрації і ремонту агрегатів ми використовуємо сучасне обладнання і відновлюємо заводські параметри турбокомпресорів. По закінченню всіх ремонтних робіт ми надаємо гарантію 12 місяців без обмеження по пробігу.

Причини поломки турбін
 1. Найпоширенішими причинами виходу з ладу турбокомпресора є:
 2. Використання неякісного масла. Необхідно вливати масло відповідне характеристикам транспортного засобу.
 3. Тривале використання забрудненого повітряного фільтра. Попадання чужорідних тіл призводить до поломки ротора.
 4. Заправка низькоякісним або розведеним паливом.
 5. Несвоєчасне ТО.

Фахівці проведуть діагностику і виявлять причину поломки агрегату, проведуть повний комплекс робіт по її усуненню. Наш сервіс проведе ремонт турбін (Кривий Ріг) та допоможе усунути дефекти в роботі, підвищити потужність роботи, знизити витрату палива і масла, запобігти або зовсім прибрати сторонні звуки під час роботи мотора.

Послідовність ремонту турбіни
 • Сервіс «Профтурбо» проводить комплексну діагностику всієї системи і ремонт турбін (Кривий Ріг). Розглянемо основні етапи ремонтних робіт:
 • діагностика агрегату;
 • розбирання турбокомпресора;
 • чистка всіх деталей, піскоструминна обробка;
 • заміна або відновлення необхідних деталей;
 • балансування ротора на стенді;
 • збірка корпусу турбокомпресора;
 • регулювання турбіни.

Ремонт турбін (Кривий Ріг) проводиться фахівцями з досвідом роботи більше 15-ти років на якісному і сучасному обладнанні. Ми пропонуємо якісні послуги за доступною вартості для своїх клієнтів.

Наша компанія здійснює ремонт турбін в Дніпропетровській області:  Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Жовті Води, Зеленодольськ, Кам'янське, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Покров, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка та інших містах.

Отримати детальну консультацію можна за телефонами: