Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Луцьку

luck

Компанія «Профтурбо» пропонує ремонт турбін в Луцьку і усіх містах України. У нас є великий досвід роботи в сфері реставрації турбокомпресорів, штат високо кваліфікованих майстрів і сучасне обладнання. Ми займаємося відновленням всіх модифікацій і моделей не залежно від ступеня пошкодження.

Реставрація турбіни в Луцьку займає 1-2 дні в залежності від складності ремонтних робіт. Ми надаємо гарантію 12 місяців на всі види ремонту без обмеження по пробігу.

Ремонт турбокомпресора в Луцьку з Профтурбо
  1. Переваги співпраці з нашим автосервісом:
  2. Реставрація деталей з використанням високоміцних матеріалів.
  3. Наявність сучасних стендів.
  4. Використання новітнього обладнання.
  5. Надання гарантійного талона на 1 рік.
  6. Майстри високої кваліфікації.
Як замовити ремонт турбіни (Луцьк)
  • Наші менеджери на зв'язку 7 днів на тиждень.
  • Доставити турбіну можна будь-якою кур'єрською службою України, зручною для вас.
  • Вибрати спосіб оплати ремонту турбіни в Луцьку - готівковий або безготівковий.

Після потрапляння турбокомпресора в наш сервіс майстри проводять діагностику і встановлюють причини поломки. Виставляється вартість ремонтних робіт, яка повідомляється клієнту. Цінова політика на всі види наших послуг досить демократична і доступна кожному клієнту.

По завершенню всього процесу ви отримуєте відремонтовану турбіну, наряд-замовлення на виконання роботи і рекомендації для запобігання поломок і продовження терміну служби агрегату.

Ми пропонуємо ремонт турбіни (Луцьк) Волинська область:Берестечко, Володимир-Волинський, Горохів, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Любомль, Нововолинськ, Рожище, Устилуг і багатьох інших містах України.

Якщо у вас залишилися питання або вам потрібна допомога, зв'язатися з нашими менеджерами можна 7 днів на тиждень за телефонами: