Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін у Львові

Lvov

Турбіна - це дорогий агрегат, поломка якого завжди засмучує автовласника. Але не варто впадати у відчай. Якщо турбокомпресор вийшов з ладу не варто шукати відразу новий агрегат, варто знайти якісний сервіс. Автосервіс Профтурбо пропонує високоякісний ремонт турбін (Львів) з гарантією.

Турбокомпресор досить непростий агрегат, від нього залежить потужність мотора і всього транспортного засобу. Наші майстри не тільки проводять професійний ремонт, але і встановлюють причину несправності турбіни, для запобігання подальших ушкоджень.

Професійний ремонт турбіни (Львів) - це гарантія тривалої, якісної та ефективної роботи компресора і двигуна. Провести якісну реставрацію турбокомпресора набагато вигідніше, ніж зіткнутися з необхідністю повної заміни турбіни після «гаражного» ремонту.

Ремонт геометрії турбіни у Львові

Система зміненої геометрії турбіни VNT не проблема для нас. Кожен турбокомпресор, який реставрується, на завершальній стадії проходить обмежувальні динамічні випробування в поєднанні з процесом контрольного балансування ротора. На цьому етапі перевіряється ефективність ремонту.

Завдяки цьому в автосервісі Профтурбо дотримуються строгих стандартів виробника і гарантують високу якість послуг. Також ми використовуємо оригінальні запчастини під час заміни.

Ми здійснюємо ремонт турбін у Львові і всіх містах України, співпрацюючи з усіма кур'єрськими службами.

Балансування турбіни у Львові
  1. Ми використовуємо якісне новітнє обладнання для балансування та відновлення турбін:
  2. На першому етапі регенерації турбіни ми використовуємо верстат для динамічного балансування роторів всіх типів автомобільних турбокомпресорів в двох площинах, після демонтажу ротора з корпусу на високих швидкостях.
  3. Наступний крок - монтаж корпусу турбіни, попереднє балансування роторної системи на великих швидкостях і перевірка турбіни на герметичність.
  4. На третьому етапі ми використовуємо новітнє балансування стенд, який перевіряє на максимальних обертах близьких до номінальних (особливо в малогабаритних турбінах) відбуваються в роторі додаткові динамічні явища.

Процес балансування турбіни відбувається в умовах максимально наближеним до існуючих в двигуні внутрішнього згоряння. Ротор турбокомпресора запускається стисненим повітрям, а в підшипник подається масло при тиску і температурі як в моторному відсіку.

Де провести ремонт турбіни у Львові?
  • Тільки в спеціалізованих автосервісах, де використовується професійне обладнання для діагностики та реставрації, можна провести ремонт турбіни (Львів):
  • Ми використовуємо виключно оригінальні запчастини.
  • Рік гарантії на всі види послуг.
  • Досвід роботи 10 років на ринку України.
  • Майстри високої кваліфікації.

Компанія «Профтурбо» пропонує якісний ремонт турбіни у Львівській області:Белз, Бібрка, Борислав, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Глиняни, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам'янка-Бузька, Комарно, Моршин , Мостиська, Миколаїв, Новояворівськ, Новий Калинів, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Рудки, Самбір, Сколе, Сокаль, Соснівка, Старий Самбір, Стебник, Стрий, Судова Вишня, Трускавець, Турка, Угнів, Ходорів , Хирів, Червоноград, Яворів та багатьох інших містах України.

Ми пропонуємо ремонт турбін у Львові за доступними цінами. Поставити додаткові запитання або отримати консультацію можна у наших менеджерів 7 днів на тиждень за телефонами: