Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Мукачево

mukachevo

Компанія «Профтурбо» налічує більш ніж 10 років успішної роботи в сфері реставрації турбокомпресорів. За цей період наші майстри дали друге життя тисячам агрегатів, повернули автомобілів їх потужність.

Ми беремося за ремонт турбін (Мукачево) будь-якої складності для всіх марок, моделей і комплектацій. Майстри високої кваліфікації і наявність європейського обладнання дозволяє здійснювати ремонт турбіни в Мукачево швидко і якісно.

Що свідчить про порушення роботи турбіни?
  1. Різке зменшення потужності автомобіля.
  2. Синій, сірий або чорний дим з вихлопної труби.
  3. Сторонні звуки під час руху транспортного засобу (дизельні авто іноді свистять під час старту).
  4. Втрата масла.

Варто звернутися до фахівців. Ми запропонуємо кілька варіантів ремонту турбіни в Мукачево, при необхідності зробимо заміну зношених запчастин, картриджа на нові оригінальні деталі.

Етапи ремонту турбіни в Мукачево
  • Турбіна зроблена з понад міцних сплавів чавуну, але при відсутності належного догляду і своєчасній заміні комплектуючих та витратних матеріалів вона виходить з ладу. Розглянемо найпопулярніші причини поломки турбіни:
  • Діагностика турбіни, виявлення несправності і їх причин.
  • Розбір і огляд турбіни, видалення слідів масла, піскоструминна обробка деталей.
  • Реставраційні роботи по відновленню комплектуючих або їх заміна.
  • Дефектовка і балансування на стендах..

Наш автосервіс оснащений сучасним обладнанням і новітніми стендами. За допомогою комп'ютерного обладнання проводиться діагностика агрегату. Майстри виробляють часткову заміну зношених деталей або повний капремонт турбіни. У разі серйозних поломок є можливість підібрати новий турбокомпресор для вашого авто. Терміни виконання всіх робіт виставляються відразу після діагностики, як і вартість наших послуг.

Ми гарантуємо високу якість своєї роботи і даємо гарантію 1 рік на всі види ремонту без обмеження по пробігу. У разі виявлення несправності ви можете привести або надіслати турбіну повторно, і ми усунемо всі неполадки.

Переваги роботи з нами

Дуже часто автовласники скаржаться на некомпетентність механіків, до яких вони раніше зверталися. Звернувшись в наш автосервіс один раз, ви станете нашим постійним кліентом. Керівництво дорожить своєю репутацією, тому в команді працюють виключно професіонали з великим стажем роботи і високою кваліфікацією. Ви отримаєте безкоштовну консультацію, як уникнути повторного ремонту турбіни в Мукачево в майбутньому і як правильно експлуатувати турбовані двигуни.

Найголовніше, що отримує кожен клієнт - це розумне і доступне ціноутворення на всі види робіт. У встановлений термін ви отримуєте ідеально відреставрований турбокомпресор наряд-замовленням про виконані роботи і сумою.

Наш автосервіс здійснює ремонт турбін (Мукачево) в Закарпатській області:  Берегове, Виноградів, Єршова, Перечин, Рахів, Свалява, Тячів, Ужгород, Хуст, Чоп та багатьох інших містах України.

Зв'язатися з нашими менеджерами можна 7 днів на тиждень за телефонами: