Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Миколаєві

nikolaev

Турбіни після належного ремонту з використанням оригінальних комплектуючих характеризуються тривалим терміном служби. Який би марки, моделі і комплектації не був турбокомпресор він схильний до елементарного зносу при перевантаженнях або роботі на максимальних навантаженнях.

Автосервіс Профтурбо виконує ремонт турбін в Миколаєві швидко, якісно і за доступними цінами. Зношені запчастини, якщо вони підлягають реставрації, ремонтуються або замінюються на нові. Обов'язково проводиться балансування на стендах, турбокомпресор тестується на максимальних обертах. На всі види послуг і ремонтних робіт ми даємо гарантію. Для більш детальної інформації зв'яжіться з менеджерами та отримайте консультацію.

Коли необхідний ремонт турбіни в Миколаєві

Турбокомпресор дуже часто ламається з вини автовласника. Досить часто зношуються картриджі і прокладки при перегріванні турбіни, виною цьому використання низькоякісного масла.

Своєчасно проведена діагностика агрегату дозволяє виявити причини несправності і вирішити їх на ранній стадії. Варто зауважити, що ремонт турбіни (Миколаїв) можна довірити тільки фахівцям. Спроби самостійного ремонту можуть погіршити вже існуючий стан турбонагнітача.

  1. Ознаки несправності турбокомпресора:
  2. Вихлопні гази невластивого кольору (до цього призводить розгерметизація агрегату). Часто це проявляється під час розгону авто і має тимчасовий характер.
  3. Поява шумів (повітряна витік). Іноді, шум схожий на скрегіт. У цей випадки необхідна діагностика всього корпусу турбіни на наявність тріщин, сколів і деформації. Під час ремонту замінюються всі пошкоджені деталі.
  4. Збільшення витрати масла. Необхідний ремонт мастильної системи.
  5. Зменшення тиску через тривалого використання брудного масляного фільтра. Турбований двигун працює при високих температурах, тому мінімальні порушення призводять до зносу підшипників турбіни.

Якщо ви помітили, якусь ознаку на своєму транспортному засобі, тоді звертайтеся до нас, ми професійно зробимо ремонт турбіни в Миколаєві. Тривале використання несправного турбокомпресора тягне за собою його дорогу заміну.

Усунення несправності турбокомпресора

Ми пропонуємо звернутися до фахівців і отримати швидкий ремонт турбіни (Миколаїв).Наш автосервіс порадує вас доступним ціноутворенням на усі послуги. Вартість реставрації залежить від складності роботи, заміну додаткових запчастин.

Для початку проводиться діагностика і використанням новітніх стендів і підключенням до комп'ютера. Після цього проводиться огляд турбокомпресора на наявність тріщин, нагару та інших пошкоджень. Не дивлячись на те, що агрегат складається з високоміцного чавуну, який розрахований на роботу при високих температурах, частини турбіни можуть прогорати.

Після розбирання, деталі турбокомпресора піддаються очищенню від масло-мастильних речовин в спеціальних розчинах. Всі зовнішні деталі проходять піскоструминну обробку. Якщо говорити про капітальний ремонт, тоді використовуються оригінальні запчастини. Використання аналогових комплектуючих зменшує термін експлуатації відреставрованої турбіни.

Послуги ремонту турбін в Миколаєві

Автосервіс Профтурбо більше 10-и років здійснює реставрацію всіх видів, марок і моделей турбокомпресорів. Наші майстри відновлюють турбіни будь-якої складності. Даємо гарантію 1 рік на всі види ремонту.

У нас можна замовити ремонт турбін (Миколаїв) в Миколаївській області: Баштанка, Вознесенськ, Нова Одеса, Новий Буг, Очаків, Первомайськ, Снігурівка, Южноукраїнськ та багатьох інших містах України.

Для більш детальної інформації або консультації зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами: