Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін в Рівному

rivne

Вам потрібен якісний ремонт турбін в Рівному - звертайтеся в наш сервіс «Профтурбо» .Ми маємо новітнє обладнання для виконання всіх видів робіт з реставрації, діагностиці, балансуванню і дефектації турбокомпресорів. Майстри проводять комп'ютерну діагностику для виявлення причин несправності, ступеня зношеності деталей. При неможливості відреставрувати деталі ми використовуємо оригінальні запчастини. На всі види послуг і робіт ми надаємо гарантію один рік.

Вплив несправного турбокомпресора на роботу авто
  • Ремонт турбіни (Рівне) необхідний, якщо ви помітили такі порушення в роботі транспортного засобу:
  • зміна кольору вихлопних газів;
  • поява сторонніх шумів при натисканні на педаль газу;
  • зниження потужності двигуна;
  • перевитрата масла.

Не дивлячись на те, що автомобілем можна продовжувати користуватися, але зниження тиску масла попереджає про збій в роботі агрегату. Підвищення температури тягне за собою поломку сальників.

Попадання вихлопних газів в підшипник максимально збільшує температуру, це призводить до горіння мастильних матеріалів. В результаті підшипники і лопаті розпадаються, потрапляючи в систему, порушують її роботу і розбивають деталі.

Якщо ви почали помічати збої в роботі турбіни варто відразу звернутися в якісний сервіс.Ремонт турбін в Рівному виконують наші майстри за короткі терміни за доступними цінами. Великий досвід роботи дозволяє швидко встановити причину поломки, відреставрувати агрегат і налаштувати заводські параметри.

Що впливає на роботу турбіни
  • Вічно працюючих агрегатів не існує, тому термін експлуатації турбокомпресора залежить від великої кількості аспектів. Розповімо про найпоширеніших факторах мають вплив на роботу турбонагнітача:
  • якість використовуваного масла. Необхідно застосовувати мастильні матеріали відповідні характеристикам авто. Обов'язково стежити за рівнем і ступенем чистоти масла;
  • стабільна робота масляного насоса. При відсутності необхідного тиску порушується подача масла в турбокомпресор, це призводить до масляного голодування, виводить агрегат з ладу.

Якість використовуваних запчастин при заміні деталей впливає на тривалість роботи турбокомпресора. Наш автосервіс використовує тільки оригінальні комплектуючі або реставровані за допомогою найстійкіших матеріалів.

Автосервіс Профтурбо понад 10-и років займається обслуговуванням самих різних марок і моделей турбін на всі види техніки.

Ми здійснюємо ремонт турбін в Рівному та Рівненській області: , Березне, Дубно, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Вараш, Острог, Радивилів, Сарни та багатьох інших містах України.

Для зв'язку з нашими менеджерами для консультації або з інших питань можна дзвонити 7 днів на тиждень за телефонами: