Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Актуатор турбіни або клапан управління турбіною

Актуатор турбіни або клапан управління турбіною являє собою пристрій, який здатний захистити турбокомпресор від різних перевантажень на високих оборотах. Пристрій спрацьовує в тому випадку, якщо обороти двигуна перевищують допустиму норму.

клапан турбины

Розрізняють 2 види клапана турбіни:

  • Звичайний вакуумний актуатор
  • Електронний актуатор турбіни

Актуатор є клапаном, який направляє певну кількість вихлопних газів до турбокомпресора, яке необхідно для створення заданого тиску наддуву.

Якщо ваш автомобіль рушає з місця ривками, то швидше за все регулює клапан турбіни вийшов з ладу. Варто відзначити, що частіше за все він не підлягає ремонту. Тому потрібна повна заміна цієї деталі, щоб уникнути більш серйозних поломок.

Клапан регулювання турбіни являє собою силовий механізм, необхідний для контролю за виконавчими пристроями автомобіля. Він дає можливість регулювати потужність тиску наддуву.

Ми займаємось ремонтом турбін і супутніми додатковими послугами за доступною ціною на території всієї України: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Маріуполь, Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Кам'янець-Подільськ, Хмельницький, Чернівці, Мукачево і багатьох інших містах.

За якісним ремонтом і кваліфікованими консультаціями звертайтеся в компанію «Профтурбо».

Якщо у вас залишилися питання або потрібна консультація, зв'язатися з нашими менеджерами можна за телефонами: