Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Додаткові витрати на ремонт турбіни

Компанія «Профтурбо» понад 10-ти років на українському ринку пропонує послуги з діагностики, ремонту і заміни турбін за доступними цінами. Ми знаємо, як важливо довіриться фахівцям, і отримати бажаний результат.

Ціна реставраційних робіт залежить від ступеня пошкодження турбокомпресора. Якщо комплектуючі підлягають ремонту - це значно знижує вартість реставрації турбіни.

Отже, розглянемо детальніше, що включає в себе додаткові витрати на ремонт турбокомпресора.

Ремонт геометрії

Ціна на ремонт турбіни зі зміненою геометрією від 600 гривень. На сьогоднішній день ці турбокомпресори стоять на дизельному автотранспорті. Вони укомплектовані лопатями аеродинамічної форми, які збільшую наддув. Турбіни з геометрією допомагають нормалізувати витрата палива.

  • Вони бувають трьох видів:
  • з вакуумним клапаном;
  • з клапаном по нагнітанню;
  • з електронним клапаном (сервоприводом).

Ціна заміни турбіни з геометрією від 3000 гривень.

Заміна вакуумного клапана (актуатора)
Заміна вакуумного клапана (актуатора)

Ціна заміни актуатора від 1800 гривень. Під час натискання на педаль газу, відкривається вакуумний клапан, який пропускає вихлопні гази і закачує повітря. Чіткість його роботи залежить від майстра, який його повинен правильно налаштувати. Наш автосервіс пропонує якісний послуги заміни, установки і регулюванню вакуумного клапана за доступною ціною в Україні.

Ремонт середнього корпусу

Ціна ремонту середнього корпусу турбіни від 600 гривень. Корпус виготовляється з міцного чавуну, але в силу обставин він розбивається або частково згниває. В цьому випадку, в залежності від ступеня шкоди, він відновлюється з використанням додатково виточених деталей і аргонової зварки.

Вартість заміни - від 1000 гривень.

Ремонт крокової двигуна

Ціна ремонту крокової двигуна від 3500 гривень. Ця деталь призначена для перетворення електричної енергії в механічну. Майстри нашого сервісу мають великий досвід роботи в заміні моторчика, шнека, сектора і підшипників в шаговом двигуні.

Вартість заміни - від 5000 гривень.

Налаштування крокової двигуна

Ціна адаптації крокової двигуна від 1000 гривень. В цей процес входить - комп'ютерна діагностика, для виявлення помилки і досвід майстра з налаштування механізма.Стоімость може залежати від правильної установки і додаткових нюансів.

Автосервіс «Профтурбо» пропонує велику кількість додаткових послуг по ремонту турбіни. Ціни на наші пропозиції конкурентоспроможні і діють на території всієї України.

Всі клієнти нашої компанії отримують гарантію 1 рік на всі види робіт. Низька і доступна ціна наших послуг не впливає на високу і професійну якість наших робіт.

назва послуги

вартість

Діагностика турбіни з наданням протоколу

Безкоштовно

Розкоксовка олійною впускної системи

350 грн

Чистка геометрії та налаштування параметрів турбіни з наданням протоколу

500 грн

Налаштування параметрів турбіни з наданням протоколу

600 грн

Профілактика

від 800 грн

Стандартний ремонт +

від 2000 грн

Капітальний ремонт

Від 3000 грн

Робота по заміні картриджа

600 грн

Робота по заміні геометрії

500 грн

Зняття і установка турбіни на авто

від 1 500 грн

Заміна рем.комплекту

600 грн

Діагностика електронного актуатора

Безкоштовно

Установка і регулювання вакуумного актуатора

700 грн

Ремонт електронного актуатора

від 1600 грн

Налаштування актуатора з патанціометром (Ford Kuga, Mondeo)

900 грн

Ми займаємось ремонтом турбін і супутніми додатковими послугами за доступною ціною на території всієї України: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Маріуполь, Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Кам'янець-Подільськ, Хмельницький, Чернівці, Мукачево і багатьох інших містах.

За якісним ремонтом і кваліфікованими консультаціями звертайтеся в компанію «Профтурбо».

Якщо у вас залишилися питання або потрібна консультація, зв'язатися з нашими менеджерами можна за телефонами: