Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Ремонт турбін вантажних автомобілів

Автомобільна турбіна являє собою механічний пристрій, що дозволяє значно збільшити потужність двигуна при незначному збільшенні витрати палива. Поломка турбіни - досить неприємна проблема, з якою доводиться стикатися автовласникам. Доводиться вибирати, які дії зробити, щоб відновити працездатність авто:

 • придбати новий пристрій і встановити його замість турбіни, що вийшла з ладу;
 • відремонтувати, замінивши при необхідності неробочі деталі.

Турбіна - пристрій дорогий, тому купувати його без гострої необхідності недоцільно. Наша компанія «Профтурбо» здійснює якісний ремонт турбін вантажних автомобілів. Наші фахівці рекомендують не тільки вибрати другий варіант дій - ремонт турбін вантажівок, а й додатково розібратися, що спровокувало поломку. Це дозволить згодом попередити ймовірність повторних ушкоджень пристрою.

Ремонт турбин грузовых автомобилей

Ремонт турбін вантажних автомобілів

Ремонт турбін вантажних автомобілів економічно доцільний, ніж придбання нового пристрою. Фахівці нашої компанії спочатку діагностують агрегат з метою:

 • визначення конкретної поломки, виявлення деталі, що вийшла з ладу;
 • проведення оцінки рівня зношеності складових турбіни;
 • встановлення причини виникнення несправностей.

Тільки після проведення діагностики майстри проводять ремонт вантажних турбін, що включає в себе:

 • демонтаж пристрою;
 • візуальний огляд всіх складових на предмет пошкоджень;
 • очищення від частинок сміття, залишків машинного мастила.

Компанія «Профтурбо» пропонує свої кваліфіковані послуги не тільки в столиці України - Києві, а й у багатьох інших містах, включаючи Бровари, Львів, Миколаїв. До нас звертаються і з інших куточків України, не тільки особисто доставляючи вийшли з ладу турбіни, а і направляючи їх, користуючись послугами транспортно-логістичних компаній.

Наша компанія надає широкий спектр послуг, включаючи:

 • установку ремкомплекта;
 • заміну систем,вийшли з ладу, користуючись тільки оригінальними запчастинами;
 • установку комплектуючих, ще функціонують, якщо за результатами діагностики було встановлено, що вони повністю вичерпали свій ресурс;
 • монтаж справного картриджа (в більшості випадків виникає необхідність проводити такий ремонт турбін вантажних автомобілів після попадання транспортного засобу в ДТП, коли виникають сильні пошкодження або відбувається обрив вала).

Ремонт вантажних турбін може припускати заміну фільтру сажі або каталізатора. Унаслідок їх найсильнішого забруднення досить часто виникає збій в роботі турбіни. Вихлопні гази під впливом високих температур здатні негативно впливати на пристрій, провокуючи руйнування його поверхні.

Ремонт турбін вантажівок стає необхідним і в разі потрапляння в турбокомпресорний відсік сторонніх предметів. Якщо відкласти хоча б на час проведення ремонтних робіт, при цьому продовжити експлуатувати транспортний засіб, можна спровокувати дисбаланс ротора.

Якісна робота турбіни залежить і від своєчасної заміни масла. Відпрацьований продукт може містити осад:

 • спочатку провокуючий забруднення масляного фільтра;;
 • потім призводить до повного зносу комплектуючих.

Тільки ремонт турбіни, виконаний кваліфікованими фахівцями, забезпечить тривалу і ефективну роботу турбіни і двигуна.

Після неякісно проведеного кустарного ремонту в багатьох випадках виникає необхідність повної заміни турбіни, функціональність якої значно погіршується, істотно знижуючи потужність двигуна.

Переваги співпраці з нашою компанією

Ремонт грузовых турбин

Наша компанія якісно виконує замовлення в обумовлені терміни. Ціна на ремонт турбіни варіюється в залежності від рівня складності проблеми, необхідності в проведенні заміни поламаних запасних частин.

Зорієнтуватися в вартості допоможуть наші фахівці, надавши відповіді на всі запитання.

Наша компанія «Профтурбо» має багатий практичний досвід, ми зацікавлені у вдосконаленні нашої бази. З цієї причини наші фахівці при проведенні ремонтних робіт використовують сучасне професійне високоточне обладнання.

Після проведення ремонту якість функціонування турбіни обов'язково піддається перевірці на спеціальних випробувальних стендах. Ми надаємо гарантії на всі види проведених нами ремонтних робіт.

Якщо ви бажаєте подарувати турбіні «друге життя», звертайтеся до нас, ми знаємо, як в мінімальні терміни «воскресити» вашу турбіну, зробити так, щоб вона забезпечувала високу потужність двигуна при мінімальній витраті палива.

Ми займаємось ремонтом турбін і супутніми додатковими послугами за доступною ціною на території всієї України: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Маріуполь, Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Кам'янець-Подільськ, Хмельницький, Чернівці, Мукачево і багатьох інших містах.

За якісним ремонтом і кваліфікованими консультаціями звертайтеся в компанію «Профтурбо».

Якщо у вас залишилися питання або потрібна консультація, зв'язатися з нашими менеджерами можна за телефонами: