Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Турбіна після капремонту

Фахівці нашої компанії «Профтурбо» надають швидкий і якісний ремонт бензинових і дизельних автомобільних турбін з гарантією. Рівень і якість наших послуг оцінили постійні і нові клієнти.

турбина после капитального ремонта

Що отримують наші клієнти після капремонту турбіни?

  • 1. Конкурентноспроможні ціни на ремонт турбіни. Клієнти отримують високоякісну роботу наших фахівців за низькими цінами.
  • 2. Консультація фахівців і майстрів. Перед тим, як приступити до ремонту, ми проводимо профілактику турбіни, щоб визначити причину неполадки. Надаємо рекомендації та висновки, на які системи автомобіля варто звернути увагу, щоб уникнути ремонту турбіни в майбутньому.
  • 3. Готову турбіну з усіма заводськими параметрами. При заміні використовуються тільки нові запчастини. Перед віддачею клієнту турбіна проходить діагностику і тестується.
  • 4. Гарантія на ремонт турбіни 1 рік без обмеження пробігу автомобіля. Наші фахівці беруть на себе відповідальність за виконану роботу.

Право вибору завжди залишається за клієнтом, але відгуки наших клієнтів і, вже, партнерів говорять самі за себе!

Ми займаємось ремонтом турбін і супутніми додатковими послугами за доступною ціною на території всієї України: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Маріуполь, Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Кам'янець-Подільськ, Хмельницький, Чернівці, Мукачево і багатьох інших містах.

За якісним ремонтом і кваліфікованими консультаціями звертайтеся в компанію «Профтурбо».

Якщо у вас залишилися питання або потрібна консультація, зв'язатися з нашими менеджерами можна за телефонами: