Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Газо-масляне ущільнення турбіни

газо-масляное уплотнение

Принцип будови та роботи газо-масляного ущільнення

За своєю суттю газо-масляне ущільнення - це кільця турбіни, яких може бути мінімум 2, а максимум 4. Ширина одного кільця не повинна перевищувати 2,5 мм. Універсальне розташування їх в турбіні 1х1. Де 1-е кільце варто з гарячою боку випускного колектора, а 2-е - з холодної сторони нагнітання в систему уприскування.

Газо-масляне кільце працює на зазорах і масляній плівці. У разі надлишкового тиску вихлопних газів, картерних газів або потрапляння брудного масла в системі відбувається підпір з гарячою чи холодною боку, і турбіна дає текти масла. Внаслідок цього процесу зношується газо-масляне ущільнення, воно ж кільце.

Особливості ремонту і установки газо-масляних кілець

Залежно від «втоми» вала турбіни, під час ремонту на один вал може ставитися 2 кільця, це залежить від зношуваності газо-масляного каналу, який перекривається цим кільцем.

Газо-масляні кільця виготовляються зі сплавів температуростійкого заліза, оскільки в турбіні вони працюють при високих температурах. З цієї причини в цій системі не можливо використовувати сальники або гумові ущільнення різного виду.

Ця заміна найчастіше властива вантажних автомобілів. А ось на легкові машини робити це не вигідно, краще купити новий вал. Наші фахівці надають клієнтові порівняльну різницю ціни на ремонт і покупку нової деталі.

Ми займаємось ремонтом турбін і супутніми додатковими послугами за доступною ціною на території всієї України: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Маріуполь, Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Кам'янець-Подільськ, Хмельницький, Чернівці, Мукачево і багатьох інших містах.

За якісним ремонтом і кваліфікованими консультаціями звертайтеся в компанію «Профтурбо».

Якщо у вас залишилися питання або потрібна консультація, зв'язатися з нашими менеджерами можна за телефонами: