Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Клапан турбіни

Управління турбіною може бути двох видів:
- вакуумним клапаном;
- електронним клапаном (сервоприводом).

клапан турбины

Вакуумний клапан турбіни (актуатор)

Вакуумний клапан турбіни (актуатор) - це рухома частина турбіни, яка управляє потоком вихлопу на турбіну. Суть його роботи - це зміна потоку вихлопних газів на ротор турбіни, тим самим збільшуючи або зменшуючи обертів турбіни. За рахунок актуатора регулюється тиск повітря, що нагнітається в двигун.

Скидаючи газ двигун починає використовувати менше повітря - це призводить до великого тиску в системі. Це може вивести з ладу всю турбіну. А це дає велике навантаження на крильчатку, вал і підшипники.

Натискаючи на педаль «газу» збільшується кількість вихлопних газів, а це перевантажує роботу крильчатки і піднімає тиск в системі. Клапан турбіни починає стравлювати надлишкові вихлопні гази і за допомогою цього зберігає допустимий тиск в впускному колекторі.

Електромагнітний клапан турбіни (актуатор)

Електромагнітний клапан турбіни (актуатор) – це пристрій, який закриває і відкриває геометрію, але регулює потоки вихлопних газів за рахунок електричного сигналу одержуваного з електронного блоку управління двигуном.

Звернувшись в компанію «Профтурбо» Ви отримаєте висококваліфіковану консультацію від наших фахівців про принцип його роботи і про причини виходу з ладу.

Ми займаємось ремонтом турбін і супутніми додатковими послугами за доступною ціною на території всієї України: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Маріуполь, Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Кам'янець-Подільськ, Хмельницький, Чернівці, Мукачево і багатьох інших містах.

За якісним ремонтом і кваліфікованими консультаціями звертайтеся в компанію «Профтурбо».

Якщо у вас залишилися питання або потрібна консультація, зв'язатися з нашими менеджерами можна за телефонами: