Гарантія на ремонт турбіни - 1 рік
Терміновий ремонт турбіни від 2-х годин

Заміна (ремонт) картриджа турбіни

Заміна картриджа турбіни - поширена проблема, з якою стикаються автовласники, частина з яких приймають рішення своїми руками провести ремонт. Дійсно, ремонт картриджа турбіни може здійснюватися як самостійно, так і в умовах спеціалізованих майстерень.

Однак важливо враховувати, що навіть незначна помилка, допущена при проведенні самостійної заміни картриджа турбіни, здатна спровокувати небажані наслідки, в результаті яких функціонування турбокомпресора значно погіршується.

Щоб усунути проблему, доведеться звернутися за кваліфікованою допомогою до фахівців, які знають, як замінити картридж турбіни, щоб забезпечити його бездоганну роботу. У цій ситуації доведеться визнати, що кошти, виділені для самостійної заміни картриджа в турбіні, були витрачені даремно, також було даремно згаяно час.

Наша компанія «Профтурбо» пропонує послуги по заміні картриджа в турбіні. Всі дії здійснюються досвідченими майстрами, що забезпечує високу якість виконання робіт.

Етапи заміни картриджа турбіни

Компанія «Профтурбо» проводить не тільки заміну, але і професійний ремонт картриджа турбіни, який ще називають середнім корпусом.

Під час проведення роботи майстра забезпечують не тільки точність виконання конкретних маніпуляцій, а й ще підтримують чистоту. Навіть найдрібніші частинки сторонніх тіл є найлютішими ворогами для турбіни, які можуть спровокувати виникнення подряпин.

картридж турбины

Заміна картриджа турбіни здійснюється в такій послідовності:

 • зняття турбіни, проведення її розбирання (від'єднання водяного охолодження, масловідводи і маслопроводу);
 • від'єднання патрубків всмоктування і нагнітання турбокомпресора;
 • зняття корпусу компресора і турбіни (дії повинні виконуватися гранично акуратно, щоб не пошкодити поверхню всмоктування);
 • снятие корпуса компрессора и турбины (действия должны выполняться предельно аккуратно, чтобы не повредить поверхность всасывания);
 • зняття за допомогою пружинних кліщів стопорного кільця (цей процес, якщо заміна картриджа в турбіні здійснюється самостійно, є досить трудомістким, оскільки стопорне кільце найчастіше покривається іржею);
 • постукування по корпусу прогумованим молотком, щоб полегшити подальший процес зняття корпусу);
 • пошук пошкоджень (гранично уважно оглядається вся внутрішня частина; за результатами візуального огляду робиться висновок, чи буде здійснюватися заміна чи ні; при наявності слідів пошкоджень, подряпин, заміна картриджа не проводиться, оскільки при таких вадах відновити функціонування турбіни не вийде);
 • чистка турбонаддува (щоб продовжити термін експлуатації турбокомпресора, необхідно ретельно видалити сліди старого масла або нагару; досягти високого рівня очищення вдається при приміщенні пристрою в акустичну ванну і використанні гарячого розчинника);
 • збірка (кваліфіковані фахівці сервісного центру здійснять швидку збірку агрегату, тоді як при самостійному веденні заміни автовласникам рекомендують весь процес демонтажу супроводжувати фотознімками, щоб на етапі складання точно знати, куди і як встановлюються всі складові);
 • перед підключенням маслопроводов перевіряється рівень масла;
 • перевірка вільного обертання ротора (в ручному режимі робиться кілька оборотів колеса; при наявності сторонніх шумів, скрипів, пристрій повторно розбирають і переглядають);
 • запуск двигуна на холостих обертах (двигун залишають працювати протягом п'яти хвилин, після цього перевіряють, чи не було витоку масла; якщо проблема не виявлено, транспортний засіб можна експлуатувати; якщо ж масляні патьоки спостерігаються, проводять перевірку герметичності стиків).

Замена картриджа турбины

При проведенні такої заміни рекомендується виділити кошти на заміну всіх витратних матеріалів:

 • прокладок;
 • кріпильних болтів;
 • притискних шайб;
 • маслопроводу.

Заміна витратних матеріалів забезпечить відмінну герметизацію всіх з'єднань, ефективну роботу агрегату. Краще замінити витратні матеріали, що вичерпали хоч і не повністю свій ресурс на нові, ніж згодом стикатися з проблемою, яка потребує проведення повторного ремонту турбіни, що супроводжується додатковими фінансовими витратами.

Переваги співпраці з компанією Профтурбо

Наша компанія «Профтурбо» здійснює ремонт турбін протягом багатьох років. До нас звертаються за допомогою автомобілісти з усіх куточків України. Наші фахівці швидко і якісно проводять ремонтні роботи, спрямовуючи відремонтовані, відновлені агрегати службами кур'єрської доставки..

В арсеналі нашої компанії є величезний запас оригінальних запчастин, що дозволяє при необхідності проводити заміну зношених комплектуючих відразу ж на нові.

Співпраця з нашою компанією забезпечить:

 • максимально стислі терміни проведення ремонтних робіт;
 • отримання турбокомпресора, який за функціональністю не поступається новому аналогу;
 • проведення робіт із застосуванням сучасного обладнання, в тому числі і діагностичного стенда, що дозволяє оцінити рівень функціонування агрегату в умовах, максимально наближених до реальних умов експлуатації.

Турбокомпресор є високоточним механізмом, для забезпечення тривалого терміну експлуатації якого важливо дотримуватися програм сервісу та обслуговування, рекомендованих виробником. Саме з цієї причини краще довірити заміну картриджа професіоналам, ніж згодом зіткнутися з більш серйозними технічними проблемами..

Наша компанія гарантує високу якість виконання ремонтних робіт, а також доступну вартість. Наші професіонали повернуть вашому авто дивовижну жвавість, допоможуть відчути, наскільки сильно збільшилася потужність двигуна, а витрата палива, навпаки, помітно знизився.

Ми займаємось ремонтом турбін і супутніми додатковими послугами за доступною ціною на території всієї України: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Маріуполь, Миколаїв, Суми, Чернігів, Херсон, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Кам'янець-Подільськ, Хмельницький, Чернівці, Мукачево і багатьох інших містах.

За якісним ремонтом і кваліфікованими консультаціями звертайтеся в компанію «Профтурбо».

Якщо у вас залишилися питання або потрібна консультація, зв'язатися з нашими менеджерами можна за телефонами: